Odzyskiwanie danych wydatki tudzież perspektywy.

Odzyskiwanie danych wydatki tudzież perspektywy.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane lub utracone dane z urządzeń z systemem Android

Na szczęście istnieje kilka dostępnych opcji odzyskiwania danych z urządzenia z systemem Android. Niektóre z nich obejmują MyJad, Apeaksoft i EaseUS. Wszystkie te narzędzia oferują podobną funkcjonalność, ale są zaprojektowane tak, aby działać inaczej dla różnych celów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych opcjach. Po pobraniu jednego z tych narzędzi, trzeba będzie wybrać metodę odzyskiwania danych.

MyJad

MyJad Android Data Recovery to potężne oprogramowanie przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Z ponad 1 miliardem użytkowników na całym świecie, Android jest podatny na błędy bezpieczeństwa i luki. Przypadkowe przywracanie ustawień fabrycznych i ataki wirusów mogą spowodować utratę danych, więc możliwość odzyskania tych informacji ma kluczowe znaczenie.

MyJad Android Data Recovery jest darmowy do pobrania. Może przywracać usunięte zdjęcia, filmy, kontakty i wiadomości, a także tworzyć kopie zapasowe istotnych danych. Oprogramowanie działa na różnych systemach operacyjnych, w tym Windows i Android, więc możesz go używać z dowolnym urządzeniem. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu.

Oprogramowanie działa na większości modeli telefonów z systemem Android. Może przywrócić utracone pliki z wewnętrznej pamięci masowej, a także z karty SD. Jest również kompatybilny z większością smartfonów z systemem Android, w tym HTC Galaxy S7 i Samsung Galaxy S7. Oprogramowanie jest kompatybilne zarówno z komputerami z systemem Windows, jak i Mac. Obsługuje nawet zrootowane telefony.

MyJad Android Data Recovery jest całkowicie darmowy i bezpieczny oraz wolny od wirusów. Nie pozostawia żadnego zbędnego bałaganu na urządzeniu. Pochodzi z dożywotnich aktualizacji i bezpłatnej pomocy technicznej. Jest również łatwy w użyciu i pozwala na podgląd usuniętej lub utraconej zawartości w telefonie. Aplikacja pozwala również na ręczne wybieranie plików, które chcesz odzyskać.

To potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych współpracuje ze smartfonami i tabletami z systemem Android. Może odzyskać utracone zdjęcia, filmy, bazy danych i inne. Jest kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z systemem Android, w tym z wieloma starszymi modelami. Może również odzyskać usunięte dane z karty SD. I jest kompatybilny z pudełkami telewizyjnymi i tabletami z systemem Android.

Apeaksoft

Apeaksoft Android Data Recovery to jeden z najpopularniejszych programów do odzyskiwania usuniętych lub utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Obsługuje szeroką gamę marek Androida i systemów operacyjnych. Może pomóc Ci przywrócić usunięte pliki i selektywnie utworzyć kopię zapasową na komputerze. To oprogramowanie jest bezpłatne i dostępne do pobrania w Internecie.

Oprogramowanie umożliwia również podgląd usuniętych plików i danych przed ich odzyskaniem. Pozwala odzyskać zarówno multimedia, jak i zawartość tekstową z urządzeń z systemem Android. Jest kompatybilny z niemal każdym urządzeniem. Apeaksoft Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania usuniętych danych, więc możesz mieć pewność, że będzie w stanie przywrócić ważne dane.

Kolejną zaletą Apeaksoft Android Data Recovery jest jego kompatybilność z ponad pięcioma tysiącami urządzeń, w tym smartfonami i tabletami. Może również odzyskać utracone dane z kart SD. Dzięki temu programowi możesz odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android bez narażania zdrowia telefonu. Możesz również wykonać kopię zapasową urządzenia i zrestartować je po odzyskaniu danych. Program jest łatwy w użyciu i pozwala na podgląd plików, które chcesz odzyskać przed ich przywróceniem.

Oprogramowanie Apeaksoft Android Data Recovery jest wysoce bezpieczne i wolne od wirusów. Nie tworzy niepotrzebnego bałaganu na urządzeniu i oferuje dożywotnie bezpłatne aktualizacje i wsparcie techniczne. Może przywrócić usunięte media, dokumenty, zdjęcia, dzienniki połączeń i inne. Możesz nawet ręcznie wybrać pliki, które chcesz odzyskać z usuniętych danych za pomocą oprogramowania.

Kolejną zaletą Apeaksoft Android Data Recovery jest jego interfejs użytkownika, który został zaprojektowany w celu ułatwienia nawigacji. Możesz przeskanować swoje urządzenie z Androidem za jego pomocą, aby wykryć utracone lub usunięte pliki. Po wykryciu plików, możesz je wybrać, wybierając odpowiednie typy plików. Możliwe do odzyskania pliki zostaną pogrupowane w folderach dla łatwego dostępu. Po zdecydowaniu, które z nich chcesz przywrócić, po prostu kliknij przycisk „Odzyskaj”, aby uzyskać je z powrotem na swoje urządzenie.

EaseUS

Istnieje wiele powodów, dla których dane mogą zostać utracone na urządzeniu z systemem Android. Na szczęście oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS Android jest w stanie odzyskać utracone dane. Program obsługuje telefony z systemem Android ze wszystkich rodzajów sytuacji utraty danych. Niezależnie od tego, czy straciłeś dane z powodu ataku wirusa, awarii telefonu, czy utraconych partycji, EaseUS może pomóc Ci odzyskać dane.

Zaprojektowany dla urządzeń z systemem Android, EaseUS MobiSaver for Android 5.0 jest w stanie odzyskać utracone lub usunięte pliki. Program ten może również odzyskać utracone lub sformatowane dane z kart SD. Oferuje również funkcje podglądu, co pozwala na obejrzenie danych przed ich odzyskaniem. Oprogramowanie jest całkowicie bezpieczne w użyciu.

EaseUS Data Recovery Wizard pomaga odzyskać usunięte pliki, również te bez nazwy. Skanuje całe urządzenie pamięci masowej, aby znaleźć utracone dane. Program pokaże Ci, które pliki są dostępne do odzyskania, dotykając ikony oka w prawym górnym rogu okna. Możesz także wybrać opcję odzyskania konkretnego pliku.

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na program, możesz pobrać wersję próbną za darmo. Oprogramowanie jest kompatybilne z większością popularnych telefonów z systemem Android. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu i zrozumieniu. Obsługuje również wiele urządzeń z systemem Android i OS. Jeśli potrzebujesz odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android, EaseUS MobiSaver to świetny wybór.

Użytkownicy mogą obawiać się o prywatność, zwłaszcza jeśli ich dane znajdują się w chmurze. Ale EaseUS nie polega na usługach chmurowych do przechowywania tych informacji. Poza tym to oprogramowanie jest tańsze i wygodniejsze niż zakup programu osobno.

EaseUS Data Recovery

Jeśli utraciłeś dane ze swojego telefonu lub tabletu, możesz je łatwo przywrócić dzięki darmowemu oprogramowaniu EaseUS Android Data Recovery. To oprogramowanie pozwala odzyskać dane z wielu różnych typów urządzeń, w tym smartfonów z systemem Android, tabletów i innych. Pomaga nawet odzyskać dane z martwego telefonu lub uszkodzonego urządzenia.

EaseUS Android Data Recovery posiada kilka kanałów wsparcia, w tym obszerną bazę wiedzy, podręczniki użytkownika do pobrania oraz samouczek wideo. Aby uzyskać szybką odpowiedź na problemy techniczne, firma oferuje również wsparcie w postaci czatu na żywo, od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:30 UCT+8.

Kreator odzyskiwania EaseUS ułatwia podgląd odzyskanych plików w trakcie pracy. Pozwala również na wyszukiwanie danych według typu i rozszerzenia. Podczas gdy oprogramowanie skanuje telefon, podaje ogólne nazwy plików, które mogą ułatwić identyfikację tego, czego szukasz. Aplikacja EaseUS pozwala również na przywrócenie plików z chmury Dropbox.

Cena programu jest przystępna i jest on dostarczany z bezpłatną wersją próbną. Jednak zaawansowane funkcje, takie jak klonowanie dysku twardego, tworzenie bootowalnego USB i naprawianie problemów z uruchamianiem, są sprzedawane oddzielnie. Możesz kupić pełną wersję za 40 dolarów, która zawiera darmowe dożywotnie aktualizacje.

EaseUS MobiSaver for Android jest jednym z najłatwiejszych w użyciu programów do odzyskiwania danych z systemu Android. Może odzyskać usunięte, sformatowane i utracone pliki. Jest również kompatybilny z ponad 6000 różnych urządzeń z systemem Android. Kolejną zaletą EaseUS Android Data Recovery jest to, że pozwala na podgląd plików przed odzyskaniem. Działa nawet z uszkodzonymi kartami SD.

Po pomyślnym zainstalowaniu EaseUS Android Data Recovery na komputerze, podłącz swój telefon lub tablet. Po podłączeniu, proces skanowania rozpocznie się automatycznie. Po jego zakończeniu wyświetli wszystkie pliki i dane, które zostały wykryte. Wybierz żądane elementy, a oprogramowanie przywróci je do telefonu.

Wiertło tarczowe

Jeśli straciłeś dane na swoim urządzeniu z Androidem, istnieje wiele sposobów na ich odzyskanie. Disk Drill jest jednym z takich narzędzi i jest dostępny za darmo lub na planie premium. Narzędzie wykryje Twoje urządzenie z Androidem, a następnie rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu możliwych do odzyskania danych. Jeśli dane zostaną znalezione, możesz je zapisać na komputerze lub przenieść do urządzenia za pośrednictwem połączenia USB.

Disk Drill obsługuje wiele formatów plików, w tym obrazy, wideo, audio i formaty dokumentów. Jego łatwy w użyciu interfejs sprawia, że łatwo odzyskać dane z każdego rodzaju urządzenia pamięci masowej, a jego możliwości podglądu pomagają zdecydować, co odzyskać. Aplikacja została zaprojektowana jako szybka i łatwa w użyciu, dzięki czemu można odzyskać dane w ciągu kilku minut.

Kolejną wspaniałą cechą Disk Drill są wbudowane funkcje ochrony danych. Funkcja Recovery Vault oprogramowania zachowuje metadane plików, a funkcja Guaranteed Recovery tworzy kopie zapasowe całych plików. Ta funkcja pozwala łatwo odzyskać pliki z dowolnego urządzenia z systemem Android, w tym te, które zostały usunięte przez pomyłkę.

Disk Drill dla Androida ma prosty i intuicyjny interfejs i jest kompatybilny z szeroką gamą podłączonych urządzeń mobilnych i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Ma świetny wbudowany podgląd plików i może szybko odzyskać usunięte pliki. Oferuje również kilka dodatkowych narzędzi, w tym Recovery Vault, które pomogą Ci odzyskać przypadkowo usunięte pliki.

Disk Drill dla Androida jest jednym z najlepszych narzędzi do odzyskiwania usuniętych plików. Obsługuje wszystkie typy urządzeń z systemem Android, a nawet działa po przywróceniu ustawień fabrycznych lub twardym resecie. Działa również z dyskami flash, kartami SD, a nawet na wewnętrznej pamięci smartfonów.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]